Якщо з яких-небудь причин Клієнт бажає повернути товар або доставлений продукт не відповідає характеристикам, заявленим на сайті, його можна повернути протягом 14 днів з дати доставлення. Право відмови від купленого товару належить виключно Покупцю.

Виплата за повернутий товар здійснюється в повному обсязі.

Вартість доставки при поверненні

Оплата доставки в обидва боки при поверненні здійснюється за рахунок Клієнта.

Порядок повернення

Щоб подати заявку на повернення товару, надішліть листа на адресу shop@herbal-help.com.ua, вкажіть номер замовлення та товари, які бажаєте повернути,  їх кількість та причину повернення.

Відшкодування коштів здійснюється тільки за умов дотримання правил повернення. Якщо відправлення не відповідає правилам повернення, його буде повернуто відправнику.

Для здійснення повернення Покупець повинен надіслати товар в оригінальній упаковці. Якщо її  було пошкоджено, можна використовувати пакування того ж розміру та міцності.

Відшкодування коштів

Після отримання Вашого відправлення буде проведено перевірку повернутого товару на відповідність зазначеним умовам. Ми надішлемо Вам електронною поштою лист з підтвердженням отримання товару та повернення коштів. Товар повинен бути відправлений протягом 14 робочих днів з моменту отримання згоди на повернення від компанії Herbal-Help.
Ми  перерахуємо на Ваш банківський рахунок (карту) всю суму повернутого товару (за винятком витрат на доставку) протягом 30 робочих днів з моменту його отримання. З міркувань безпеки ми не здійснюємо повернення коштів на інший рахунок.
Компанія Herbal-Help залишає за собою право відхилити повернення, про яке було заявлено або здійснено пізніше призначеного терміну. У разі, якщо стан товару, що повертається, відрізняється від того, в якому він був отриманий, повернення не проводиться.