Якщо з яких-небудь причин Клієнт не був задоволений своїм замовленням або доставлений товар не відповідає вимогам якості, його можна повернути протягом 14 днів з дати доставки. Право відмови від купленого товару належить виключно Покупцю.

Виплата за повернутий товар здійснюється в повному розмірі.

Вартість доставки при поверненні

Оплата доставки при поверненні здійснюється за рахунок Клієнта.

Порядок повернення

Щоб подати заявку на повернення товару, надішліть листа на адресу shop@herbal-help.com.ua, вказавши номер замовлення, які повертаються товари, їх кількість і причину для повернення.

Відшкодування коштів здійснюється тільки при дотриманні правил повернення. Якщо посилка не відповідає правилам повернення, вона буде повернута відправнику.

При здійсненні повернення Покупець повинен відправити товар в оригінальній упаковці. У разі якщо вона була пошкоджена, можна використовувати тару того ж розміру і міцності.

Відшкодування коштів

Після отримання Вашої посилки буде проведена перевірка повернутого товару на відповідність зазначеним процедурам і умовам. Ми надішлемо Вам по електронній пошті лист з підтвердженням отримання товару і повернення коштів.

Товар повинен бути відправлений протягом 14 робочих днів з моменту отримання з боку компанії Herbal-Help згоди на повернення.

Ми  перерахуємо на Ваш банківський рахунок (карту) всю суму повернутого товару (за винятком витрат на доставку) протягом 30 робочих днів з моменту його отримання. З міркувань безпеки ми не здійснюємо повернення коштів на інший рахунок.

Компанія Herbal-Help залишає за собою право відхилити повернення, про який було заявлено або який був проведений пізніше призначеного терміну. У разі, якщо стан товару, що повертається відмінно від того, в якому він був отриманий, повернення не проводиться.