Апап Екстра (Apap Extra), 24 табл

335 грн

Apap Extra є найсильнішим знеболюючим засобом у серії Apap.

Виробник: USP Zdrowie, Польша

Упаковка: 24 таблетки

Термін придатності: 

2026-07

Є в наявності

Опис

Склад: 
1 таблетка містить парацетамолу 500 мг, кофеїну 65 мг та допоміжні речовини: повідон, вода очищена, крохмаль кукурудзяний, метилцелюлоза, тальк, кальцію стеарат. Оболонка складається з: етилгідроксипропілцелюлози, поліетиленгліколю.
Дозування: 
Перорально: дорослі та діти віком від 12 років: 1-2 таблетки кожні 4-6 годин (максимум 6 таблеток на добу). Його не слід давати дітям до 12 років.
Дія:
Це поєднання безпечної діючої речовини (парацетамол 500 мг) з інгредієнтом, який підсилює та прискорює дію препарату (кофеїн 65 мг). Додатковий інгредієнт також стимулює центральну нервову систему, що покращує загальне самопочуття та додатково усуває відчуття втоми.
Покази для застосування: 
Apap Extra бореться навіть із сильними болями: мігренню, головним болем, болем у кістках і суглобах, менструальним болем, болем у м’язах, невралгією, зубним болем та лихоманкою при застуді та грипі.
Протипокази:
Підвищена чутливість до інгредієнтів препарату. Алкогольна хвороба. Важка печінкова або ниркова недостатність. Серцева аритмія. Застосування інгібіторів МАО і до 2 тижнів після їх припинення. Не слід застосовувати у І триместрі вагітності, у період годування груддю та дітям до 12 років.
Побічні ефекти:
Можуть виникнути: аритмія, безсоння, нездатність зосередитися, тремтіння м’язів, дратівливість, запаморочення, нудота, блювота, печіння в епігастрії, ниркова колька, нирковий сосочковий некроз, гостра ниркова недостатність, шкірні алергічні реакції (кропив’янка, висип).

Додаткова інформація
Термін придатності: 

2026-07

Відгуки (0)

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Апап Екстра (Apap Extra), 24 табл”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *